ProtaSoft działa na terenie Węgier od 1998 roku. Swoje atrakcyjne oferty tworzy na podstawie wieloletniego doświadczenia pracowników, którzy przez długie lata pracowali w różnych biurach podróży.

Jesteśmy zainteresowani pogłębieniem sensu porzekadła:
  „Polak - Węgier dwa bratanki - i do szabli, i do szklanki!”.


Jako dyrektor tej firmy, zapewniam Państwa, że po ponad trzydziestoletnim pobycie na Węgrzech, potrafimy pokazać najpiękniejsze zakątki tego kraju i zapoznać z jego niezmiernie ciekawą, ponad tysiącletnią historią.


Zapoznamy Państwa z niezmiernie oryginalną i smakowitą kuchnią węgierską - organizujemy kursy gotowania w bograczu.

Często urozmaicamy pobyt i posiłki wspólnym gotowaniem nad ogniskiem, w bograczu - nic nie smakuje lepiej niż tradycyjna węgierska potrawa przgotowana własnoręcznie.


Nie zapomnimy o słynnych na całym świecie winach. Zapewniamy pobyt w naj­lepszych winnicach Egeru, Tokaju, nad Balatonem, w Sopron i na bardzo mało znanych terenach południowych Węgier - Szekszard, Pécs...

Zwiedzimy unikalne muzeum wina w Szentendre i zapoznamy się z produkcją tego szlachetnego trunku.


Organizujemy wycieczki w czasie jesiennych świąt winobrania do najważniejszych „winnych” okręgów Węgier ze wszystkimi atrakcjami z nimi związanymi - degustacją wina, próbowaniem świeżo wyciśniętego winogronowego soku, tradycyjną winobraniową kolacją i tańcami...


Organizujemy letni wypoczynek w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach.
Staramy się, aby były to miejsca specjalne - hotele, campingi i pensjonaty położone w malowniczych węgierskich górach, na dunajskich wyspach, na węgierskich stepach...


Organizujemy wczasy dla wędkarzy na całym terytorium naddunajskiego państwa. Dodatkową atrakcją takiego wędkowania są niewystępujące w Polsce gatunki ryb.


Organizujemy niezapomniane wieczory w stylowych karczmach, gdzie tańczy się czardasza przy dźwiękach cygańskiej muzyki i spożywa wspaniałą, prawdziwą zupę gulaszową i unikalną węgierską zupę rybną!


Zapraszamy na kolacje przy przypięknej, węgierskiej muzyce operetkowej!


Niezapomnianych wrażeń dostarcza noc sylwestrowa spędzona na ulicach roztańczonego i rozbawionego Budapesztu rozświetlonego specjalnym, świątecznym oświetleniem oraz setkami sztucznych ogni i petard...


Oprócz wczasów, obozów, wycieczek i imprez integracyjnych oferujemy również fachową obsługę wycieczek organizowanych przez inne biura i instytucje.
Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami - tłumaczami.


Jesteśmy zaiteresowani zarówno zorganizowanymi grupami, jak i indywidualnymi turystami oraz całymi rodzinami.
  • Perła na dziś... 
  • Kobieta ze swym instynktem dręczenia jest i będzie zawsze zgubą mężczyzny.
    (Honore De Balzac)

Strona założona 08.11.2008 roku
Copyright © Józef Tita Protasiewicz, All rights reserved

Ostatnie poprawki: 08.05.2015 11:49:52


Bannery.eu - System wymiany bannerów, wymiana bannerów

Users on-line: 1